Telekinezi...

Astroloji
Cevapla
Zehra
Mesajlar: 64
Kayıt: Cum Eyl 28, 2018 5:37 pm
İletişim:

Telekinezi...

Mesaj gönderen Zehra » Çrş Eki 31, 2018 2:09 pm

Telekinezi düşünce gücü ile cisimleri oynatmaktır. Bu herkeste olan bir yetenektir. Ne bir mucize ne de bir efsane. Tek gereken inanmak!
Telekinezi yeteneği doğal bir yetenektir, fakat tek sorun bu beceriyi öğrenebilmektedir. Öncelikle olayın Düşünce-Beyin-Bilinç-İnanç dörtlüsünde bittiğini söyleyelim. Ayrıca bazı araştırmalar da beynin Cortex bölümünde bu özellikle bağlantılı bölgeler keşfedildiğini de gözler önüne sermektedir.
Bazen bazı cisimler düşer. Biz kaydığını zannederiz veya korkarız. Ama bunun tek nedenin telekinezidir. Yani insanın o anda bilinçsizce çevreye saçtığı yeteneğidir.
Her şey ne düşünebiliyorsak, gerçekleşebilir felsefesine dayanmaktadır.
Telekinezi Teknikleri:
Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi birçok karışık ve uygulaması zor teknik içerisinden, en pratik ve uygulanabilir teknikleri sizler için seçtim. Bu teknikleri gerçekleştirdikten sonra gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir. Daha ileri teknikleri kendiniz geliştirebilecek düzeye geleceksiniz.

1-Alevi Hissedin
Karanlık ve rüzgarsız bir ortam hazırlayın. Bu odada bir mum yakın ve muma iyice konsantre olun. Odada yalnızca siz ve mum varsınız, bakışlarınızı mumdan yükselen alevin dalgalanışına fokuslayın ve bu esnada gözlerinizi sadece yorulduğu zamanlarda kırpın.

Şimdi en önemli noktaya geçiyoruz. Mumdan yükselen o alev sizin bir parçanız gibi düşünün ve hissedin. O alev sanki sizin eliniz, kolunuz, bacağınız gibi düşünün ve istediğiniz zaman onu hareket ettirebileceğinize kendinizi inandırın.

Mum tekniği kolay ve eğlenceli bir tekniktir. Olumlu bir sonuç alana kadar denemeye devam edin. Unutmayın bu işin en büyük sırrı sabırlı olmaktır.Cevapla

“Astroloji” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir