En Güzel Aşk Sözleri & Etkileyici Aşk Sözleri

En güzel sözler bu bölümde
ExCaLuBuR
Forum Admin
İletişim:

En Güzel Aşk Sözleri & Etkileyici Aşk Sözleri

Mesaj gönderen ExCaLuBuR » Pzt Mar 04, 2019 5:58 pm

Herkesin hayatta bir kеz bir mucize yаşаmаk hakkı olduğunа inаnıyorum. Bеnim pаyımа düşеn mucize de sensin sevgilim.
Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım...!
Aşk aşığı şair eder, zencir eder, katı taşı mum eder.
''Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum" Özdemir Asaf
‘’Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.’’ Özdemir Asaf
‘’Aşk; bir bakıma sobaya dokunmak gibidir. Bir defa yanarsın, izi kalır. Sonra bir daha dokunmazsın, sadece yanına yaklaşırsın.’’ S. Akın
‘’Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın.’’ Orhan Veli Kanık
Evleniriz belki bir gün, belki çocuklarımız olur. Bana benzer şair olur, sana benzer şiir olur.
Gitmek çözecekse ve biri gidecekse, buralar gitsin, sen gitme… (F.D)
Soysuz, gönlün bende yoktu, niye doğru yoldan şaşırttın beni? (Mustafa Özarslan)
Beni silahla öldüremezsin sevgilim… İstersen bir de gülmeyi dene…
Duy beni sevgilim… Gecenin üçünde beni bağlayan damla damla sen…
Sen, gel ki bir tanem… Bahar kokunu kıskansın
Şimdi öyle uzak ki geldiğim yollar....yanlış bir öyküdeyim… beni yeniden yaz sevgilim.
Bir menekşe kokusunda seni aramak var ya… Bu hayat hep böyle böyle gider mi sevgilim… (menekşe kokmaz)
Ne yaptıysam olmadı! Ne çare sevgilim… Unutamadım seni…
Papatyalar kadar saf ve temizdim… Ben de senin gibi bir hain sevdim.
Ardımdan deli diyorlar belki de yalan değil. Yanımda bile uzaksın, nasıl dayansın gönül
Sevgilim söz vermedik ama… Elbet bir gün buluşacağız…
Kalbim perişan gönlüm deli, sana yazdım ben bu aşk dolu sözlerimi…
Uzun oldu, ne zor oldu, kalbim yoruldu sevgilim… Dön gel yer şey kalsın…
Yararsızım, araftayım… Çok özledim ve çok yalnızım sevgilim…
Öyle bir çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.
Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.
Okyanusta ölmez de insan, gider bir kɑşık sevda dɑ boğulur.
Seni gökteki yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar etkileyici, onlar kadar çekici ve güzelsin. Aranızdaki tek fark var; onlar milyonlarca sen ise bir tanesin.
Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler, ağzına dolar insanın, sussan acıtır, konuşsan kanatır.
Aynı şehirde sen varsın, ben varım, ama biz yokuz.
Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.
Bazıları konuşmaz, gözlerine 5 saniye bakar, ömründen 5 yıl verir.
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Bir gün gelir de ayrılacak olursak aradaki mesafe ,yollar ve menziller ne kadar uzak olursa olsun sen yine de omuzunu bir yokla. Çünkü elimi orada hissedeceksin!

Resim

“Güzel Sözler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir